بروزرسانی : 1399/12/18 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

رئیس بیمه سلامت رشت خبر داد:

آغاز به کار هفدهمین باجه ارائه خدمات بیمه سلامت در رشت

32بازدید
بهمن 30, 1399

هفدهمین باجه ارائه خدمات بیمه سلامت در دفتر پیشخوان دولت آغاز به کار کرد
در این مراسم که با حضور طبائی رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان رشت برگزار گردید هفدهمین دفتر پیشخوان طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت آغاز به کار نمود.طبائی در حاشیه مراسم افتتاح گفت : آغاز به کار باجه بیمه سلامت این دفتر با هدف افزایش دسترسی مردم شهر رشت به خدمات بیمه سلامت و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان می باشد .وی افزود : 363096 نفر حدود 40 درصد از جمعیت شهرستان رشت تحت پوشش بیمه سلامت در قالب صندوقهای کارکنان دولت ،سایر اقشار، روستائیان ، بیمه سلامت همگانی و ایرانیان قرار دارند. که ازجمله 1092بیمار خاص شامل : بیماران دیالیزی، تالاسمی، هموفیلی، پیوند کلیه و ام اس تحت پوشش بیمه سلامت هستند .
وی در ادامه به دو پروژه بزرگ نسخه نویسی الکترونیک و نسخه پیچی الکترونیک سازمان بیمه سلامت در سالجاری اشاره کرد و گفت در حال حاضردر 78 درصد مطب های طرف قرارداد رشت نسخه نویسی الکترونیک و 92 درصد ازآزمایشگاهها ، داروخانه و مراکز تصویر برداری طرف قرارداد رشت نسخه پیچی الکترونیک انجام می دهند.

هفدهمین باجه در دفتر پیشخوان خدایی واقع در ابتدای خیایان شهید رجایی شروع به کار نموده و دسترسی خوبی برای جمعیت بیمه شده ساکن در مناطق معلم ، شهید رجایی و جهاد فراهم می نماید.

print