بروزرسانی : 1399/04/19
جستجو
Menu

بیمه سلامت یکی از مهمترین ارکان تضمین سلامت

بیمه سلامت یکی از مهمترین ارکان تضمین سلامت در کشور است

22بازدید
تیر 09, 1399

دکتر یونس محمودی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت گفت : بیمه سلامت یکی از مهمترین ارکان تضمین سلامت هر انسان در هر نظام می باشد. وی افزود :
گسترش بیمه و ارائه خدمات برتر ، به روز و کارآمد و از سویی تسهیل گر از جمله راهکارهای دولت ها برای جامعه ای سالم با سلامت پایدار است ، چرا که بیمه باعث آسایش ، آرامش و کاهش استرس افراد و خانواده ها است و اکنون با گسترش و توسعه تکنولوژی ، صنعت بیمه رشد بسیار خوبی داشته که نمونه بارز آن اجرای طرح استحقاق سنجی و نسخه نویسی الکترونیک توسط سازمان بیمه سلامت می باشد که باعث حذف دفترچه کاغذی گردید.

وی افزود : بسیار خوشحالم که در شهرستان آستانه اشرفیه در حال حاضر 80 درصد از این فرآیندها به صورت الکترونیکی انجام می گیرد که نشان از کارآمدی سازمان بیمه سلامت دارد که این روند با توجه به همت و تلاشی که در ابن حوزه انجام می گیرد به نتیجه کامل صد در صد خواهد رسید. فرماندار آستانه اشرفیه در پایان یادآور شد مردم ولی نعمت انقلاب هستند و باید تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان انجام دهیم و حقوق شهروندی و رضایتمندی ارباب رجوع باید در اولویت کارها باشد و در این زمینه پیگیر مقدمات اهدای زمین برای ساخت ساختمان بیمه سلامت این شهرستان هستم.

print