بروزرسانی : 1398/06/02
جستجو
Menu

: مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان در جلسه شورای اطلاع رسانی:مسئولیت ها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است

: مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان در جلسه شورای اطلاع رسانی:مسئولیت ها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است

83بازدید
فروردین 29, 1398

دکتر علی اکبری مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان در جلسه شورای اطلاع رسانی با بیان این مطلب که خدمت به مردم از ویژگی های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: مسئولیت ها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است. وی اضافه کرد: این اداره کل در نظر دارد تا در جلسات شورای اطلاع رسانی از دیدگاه ها و نقطه نظرات خبرنگاران و اهالی رسانه برای کاهش مشکلات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم درمباحث فرهنگ‌سازی، افزایش سواد سلامت بیمه شدگان و ترویج مدیریت منابع انسانی و... استفاده کنیم

دکتر علی اکبری مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان در جلسه شورای اطلاع رسانی با بیان این مطلب که خدمت به مردم از ویژگی های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: مسئولیت ها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است. وی اضافه کرد: این اداره کل در نظر دارد تا در جلسات شورای اطلاع رسانی از دیدگاه ها و نقطه نظرات خبرنگاران و اهالی رسانه برای کاهش مشکلات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم درمباحث فرهنگ‌سازی، افزایش سواد سلامت بیمه شدگان و ترویج مدیریت منابع انسانی و... استفاده کنیم. مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان ازتداوم فعالیت‌های سامانه ۱۶۶۶ خبر داد و گفت: سامانه ۱۶۶۶ به عنوان پل ارتباطی مستقیم بین مدیران ارشد سازمان با مدیران استان و مردم همچنان آماده پاسخگویی است و مردم برای رفع مشکلات و موانع احتمالی می‌توانند با این سامانه تماس برقرار کنند و پاسخ های لازم را دریافت دارند.
دکتر اکبری گفت: استان گیلان جزو پنج استان پایلوت کشوری است که در حوزه‌های سرپایی و بستری نسخه نویسی الکترونیکی نهادینه می‌شود .وی افزود: در اجرای این طرح با ورود کارت ملی به سیستم همه سوابق دارویی، آزمایشات ،تصویربرداری ورودی و خروجی داروها ثبت می‌شود و در مراجعات بعدی کار درمان و معالجه بیمار به سهولت صورت می گیرد و علاوه بر آن با حذف دفترچه‌های کاغذی از هزینه‌های بیمار و دولت کاسته می‌شود . دکتر اکبری گفت: از اول فروردین ماه امسال بیمه شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره ) به صورت رایگان و بر اساس نظام ارجاع از خدمات بیمه سلامت بهره مند خواهند شد.

print